Bremseslange SE 021 744 400A
Produsent
Mer
SE021744400A OE MAPCO Bremseslange 3939
OE Nummer SE 021 744 400A MAPCO
Varenr: 3939
Bremseslange MAPCO SE 021 744 400A3939 bakaksel, 300 mm
Detaljer
  • Monteringsposisjon: bakaksel
  • Lengde [mm]: 300
  • Renovert: Helt nye
Mer
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 30
Detaljer
SE021744400A OE K&K Bremseslange FT4664
OE Nummer SE 021 744 400A K&K
Varenr: FT4664
Bremseslange K&K SE 021 744 400AFT4664 295 mm, M10X1 (INT.)
  • Lengde [mm]: 295
  • gjengemål 1: M10X1 (INT.)
  • gjengemål 2: BANJO
  • vekt [g]: 120
  • Renovert: Helt nye
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 8
SE021744400A OE ABE Bremseslange C81006ABE
OE Nummer SE 021 744 400A ABE