Tautrekk, håndbremse MB 858045
Produsent
Mer
MB858045 OE A.B.S. Tautrekk, håndbremse K14878
OE Nummer MB 858045 A.B.S.
Varenr: K14878
Tautrekk, håndbremse A.B.S. MB 858045K14878 1876, 1610mm, Skivebrems, for høyre/venstre ratt
Detaljer
  • Lengde [mm]: 1876, 1610
  • Bremsetype: Skivebrems
  • Vekt [kg]: 0,68
  • Venstre- / høyrestyring: for høyre/venstre ratt
  • Renovert: Helt nye
Mer
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 45
Detaljer
OE Nummer MB 858045 JAPANPARTS
Varenr: BC-500
Tautrekk, håndbremse JAPANPARTS MB 858045BC500 1876, 1610mm, Skivebrems
  • Lengde [mm]: 1876, 1610
  • Bremsetype: Skivebrems
  • Renovert: Helt nye
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 8
OE Nummer MB 858045 JAPKO
Varenr: 131500
Tautrekk, håndbremse JAPKO MB 858045131500 1876, 1610mm, Skivebrems
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 2
OE Nummer MB 858045 ASHIKA
Varenr: 131-05-500
Tautrekk, håndbremse ASHIKA MB 85804513105500 1876, 1610mm, Skivebrems
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt