Dynamo LR 140-703
Produsent
Mer
OE Nummer LR 140-703 BV PSH
Varenr: 175.502.045.080
Dynamo BV PSH LR 140-703175502045080 12V, 45A, B+ (M5), Ø 74,0 mm
Detaljer
  • Generatorladestrøm [A]: 45
  • Spenning [V]: 12
  • remskive-ø [mm]: 74,0
  • Antall riller: 1
  • Klemme: B+ (M5)
  • Kvalitet: +Line Original
  • Antall festehull: 3
  • festevinkel [grad]: 180
  • Renovert: Helt nye
Mer
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Over 100 varer på lager
Detaljer
OE Nummer LR 140-703 HELLA
Varenr: 8EL 015 643-371
Dynamo HELLA LR 140-7038EL015643371 12V, 45A, Ø 74 mm
  • Generatorladestrøm [A]: 45
  • Spenning [V]: 12
  • remskive-ø [mm]: 74
  • Remskiver: med reimskive
  • Antall riller: 1
  • Gammel del må ikke tilbakeleveres
  • ny del uten pant
  • Montering/demontering skal kun gjøres av fagpersoner!
  • Renovert: Helt nye
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 73
LR140703 OE BV PSH Dynamo 175.502.045.265
OE Nummer LR 140-703 BV PSH
Varenr: 175.502.045.265
Dynamo BV PSH LR 140-703175502045265 12V, 45A, M5 B+, Ø 74 mm
  • remskive-ø [mm]: 74
  • Kjøretøyets el-system: for kjøretøy med 12 V hovedstrøm
  • Klemme: M5 B+
  • Kvalitet: Japan Reman
  • Antall festehull: 3
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager
OE Nummer LR 140-703 LAUBER
Dynamo LAUBER LR 140-703110652 12V, 45A
  • Remskiver: med reimskive
  • Byttedel
  • Renovert: Refabrikkert
Inne i pakken:
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager
OE Nummer LR 140-703 BV PSH
Dynamo BV PSH LR 140-703175502045088 12V, 40A, B+ (M5), Ø 70,0 mm
  • Generatorladestrøm [A]: 40
  • remskive-ø [mm]: 70,0
  • Klemme: B+ (M5)
  • Kvalitet: RNL-Standard
  • festevinkel [grad] 0
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
LR140703 OE BV PSH Dynamo 175.502.045.415
OE Nummer LR 140-703 BV PSH
Dynamo BV PSH LR 140-703175502045415 12V, 45A, M5 B+, Ø 74,0 mm
  • remskive-ø [mm]: 74,0
  • Klemme: M5 B+
  • Kvalitet: TWA Reman
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
LR140703 OE JAPANPARTS Dynamo ALS396
+ 2
OE Nummer LR 140-703 JAPANPARTS
Varenr: ALS396
Dynamo JAPANPARTS LR 140-703ALS396 12V
  • Strømstyrke [A]: 45
  • Posisjon / grad 0
  • Teknisk informasjonsnummer: puleggia 1V, Rebuilt/Revisionato
  • Avstand på festeboring [mm]: 68
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
LR140703 OE ALANKO Dynamo 10442932
ALANKO Dynamo HITACHI
OE Nummer LR 140-703 ALANKO
Dynamo ALANKO LR 140-70310442932 12V, 40A, B+(M6),IG,L
  • Generatorladestrøm [A]: 40
  • Remskiver: for kileremskive
  • Ribbeantall: 1
  • Pluggtype-ID: B+(M6),IG,L
  • Dreieretning: rotasjon med urviseren
  • fabrikkny del
  • Mengdeenhet: Stykk
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
OE Nummer LR 140-703 ALANKO
Dynamo ALANKO LR 140-70310441531 12V, 45A
  • fabrikkny del
  • Mengdeenhet: Stykk
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
LR140703 OE SANDO Dynamo 2020104.0
OE Nummer LR 140-703 SANDO
Dynamo SANDO LR 140-70320201040 12V, 45A, CPA0025, Ø 73 mm, med integrert regulator
  • remskive-ø [mm]: 73
  • Ribbeantall: 1
  • Pluggtype-ID: CPA0025
  • Tilleggsvare / tilleggsinfo: med integrert regulator
  • Produsentinnskrenkning: HITACHI
  • Ant. gjengeboringer: 1
  • Produsent: YANMAR
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
OE Nummer LR 140-703 WAI
Varenr: 12112N
Dynamo WAI LR 140-70312112N 12V, 50A
  • Generatorladestrøm [A]: 50
  • Remskiver: med kileremdisk
  • Vekt [kg]: 3,79
  • Lengde [cm]: 23,5
  • Bredde [cm]: 18,49
  • Høyde [cm]: 16,99
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
OE Nummer LR 140-703 EUROTEC
Dynamo EUROTEC LR 140-70312060312 14V, 45A
  • Spenning [V]: 14
  • Renovert: Refabrikkert
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt