Drivledd FD80-25 600A
Produsent
Mer
FD8025600A OE NTY Drivledd NPZ-MZ-060
+ 2
OE Nummer FD80-25 600A NTY
Varenr: NPZ-MZ-060
Drivledd NTY FD80-25 600ANPZMZ060 framaksel, hjulside, Ø: 85 mm
Detaljer
  • Monteringsposisjon: framaksel, hjulside
  • Lengde [mm]: 141
  • Ytre fortanning hjulside: 25
  • Innvending fortanning hjulside: 29
  • Tetningsring diameter [mm]: 54
  • Diameter: 85
  • Se serviceinformasjon
  • Fabrikasjonsnummer: NPZ-MZ-060
  • Renovert: Helt nye
Mer
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 26
Detaljer
FD8025600A OE JAPANPARTS Drivledd GI-369
OE Nummer FD80-25 600A JAPANPARTS
Varenr: GI-369
Drivledd JAPANPARTS FD80-25 600AGI369 framaksel, hjulside, Ø: 85,0 mm
  • Lengde [mm]: 141
  • Ytre fortanning hjulside: 25
  • Diameter: 85,0
  • Utvendige gjenger [mm]: M22 x 1,5
  • Renovert: Helt nye
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 26
FD8025600A OE FEBEST Drivledd 0510-M2
+ 3
OE Nummer FD80-25 600A FEBEST
Varenr: 0510-M2
Drivledd FEBEST FD80-25 600A0510M2 framaksel, hjulside, Ø: 71 mm
  • Tetningsring diameter [mm]: 53
  • Leddtype: CV-ledd
  • Diameter: 71
  • Mengde: 1
  • innpakningslengde [cm]: 18,0
  • innpakningsbredde [cm]: 11,0
  • innpakningshøyde [cm]: 11,0
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 13
FD8025600A OE JAPKO Drivledd 62369
OE Nummer FD80-25 600A JAPKO
Varenr: 62369
Drivledd JAPKO FD80-25 600A62369 framaksel, hjulside, Ø: 85,0 mm
  • Diameter: 85,0
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 6
FD8025600A OE METELLI Drivledd 15-1914
OE Nummer FD80-25 600A METELLI
Varenr: 15-1914
Drivledd METELLI FD80-25 600A151914 Ø: 72,3 mm, gummi
  • Tetningsring diameter [mm]: 53,8
  • Gjengemål: M22x1.5
  • Diameter: 72,3
  • versjon: 8 Balls/Sfere
  • Material belg: gummi
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 15
FD8025600A OE ASHIKA Drivledd 62-03-369
OE Nummer FD80-25 600A ASHIKA
Drivledd ASHIKA FD80-25 600A6203369 framaksel, hjulside, Ø: 85,0 mm
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 4
FD8025600A OE BLUE PRINT Drivledd ADM58954
OE Nummer FD80-25 600A BLUE PRINT
Varenr: ADM58954
Drivledd BLUE PRINT FD80-25 600AADM58954 framaksel, hjulside, Ø: 85 mm
  • Gjengemål: M22 x 1,5
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med mutter
  • Diameter: 85
  • Tilleggsvare / tilleggsinfo: med fett
  • Se serviceinformasjon
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 58
FD8025600A OE OPTIMAL Drivledd CW-3122
+ 2
OE Nummer FD80-25 600A OPTIMAL
Varenr: CW-3122
Drivledd OPTIMAL FD80-25 600ACW3122 gummi
  • Lengde [mm]: 140
  • Leddtype: CV-ledd
  • mekanisk bearbeidet: med lite hull i indre del (innvendig)
  • ledd, diameter [mm]: 74,5
  • Material belg: gummi
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
Gratis levering
Tilgjengelige varer: 12
OE Nummer FD80-25 600A SKF
Varenr: VKJC 2004
Drivaksel SKF FD80-25 600AVKJC2004 637, 64,2mm
  • Lengde [mm]: 637, 64,2
  • Ytre fortanning differensialside: 24
  • Leddiameter hjulside [mm]: 72,8
  • Leddiameter girside [mm]: 75
  • Tetningsring diameter [mm]: 53,7
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 66
FD8025600A OE BGA Drivaksel DS5401L
OE Nummer FD80-25 600A BGA