Kjølevifte 7E0 121 205 D
Produsent
Mer
OE Nummer 7E0 121 205 D ABAKUS
Varenr: 053-014-0047
Kjølevifte ABAKUS 7E0 121 205 D0530140047 Ø: 494 mm, 600W, med kjølerøufteramme (kant), med elektromotor
Detaljer
  • Nominell ytelse [W]: 600
  • Diameter: 494
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med kjølerøufteramme (kant)
  • for OE-nummer: 7E0121205J
  • Tilleggsvare / tilleggsinfo: med elektromotor
  • Montering/demontering skal kun gjøres av fagpersoner!
  • Renovert: Helt nye
Mer
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 28
Detaljer
OE Nummer 7E0 121 205 D NRF
Varenr: 47918
Kjølevifte NRF 7E0 121 205 D47918 D1: 494 mm, 12V, 850W, med kjølerøufteramme (kant), børsteløs motor, med styring
  • Nominell ytelse [W]: 850
  • Diameter 1 [mm]: 494
  • Antall viftevinger: 9
  • Spenning [V]: 12
  • Varmeelement/kjøling: enkel lufter
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med kjølerøufteramme (kant), børsteløs motor
  • Antall stikkontakter: 4
  • Tilleggsvare / tilleggsinfo: med styring
  • Produsentinnskrenkning: BROSE
  • Pluggkabinettform: trekantet
  • Renovert: Helt nye
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
Gratis levering
Over 100 varer på lager
7E0121205D OE KAMOKA Kjølevifte 7740122
+ 2
OE Nummer 7E0 121 205 D KAMOKA
Kjølevifte KAMOKA 7E0 121 205 D7740122 D1: 494 mm, 12V, 850W