Kjølevifte 7D0 121 206 D
Produsent
Mer
7D0121206D OE VEMO Kjølevifte V15-01-1859
OE Nummer 7D0 121 206 D VEMO
Varenr: V15-01-1859
Kjølevifte VEMO 7D0 121 206 DV15011859 Original Quality Ø: 345 mm, 12V, elektrisk
Detaljer
  • Produktlinje: Original Quality
  • Diameter: 345
  • Spenning [V]: 12
  • Varmeelement/kjøling: enkel lufter
  • Vekt [kg]: 2,528
  • Driftstype: elektrisk
  • innpakningsbredde [cm]: 38,1
  • innpakningshøyde [cm]: 37,5
  • elektr. koplingseffekt [W]: 450
  • Renovert: Helt nye
Mer
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 40
Detaljer
7D0121206D OE VAN WEZEL Kjølevifte 5875749
OE Nummer 7D0 121 206 D VAN WEZEL
Varenr: 5875749
Kjølevifte VAN WEZEL 7D0 121 206 D5875749 D1: 350 mm, med kjølerøufteramme (kant), med elektromotor
  • Diameter 1 [mm]: 350
  • Varmeelement/kjøling: Dobbel ventilator
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med kjølerøufteramme (kant)
  • Tilleggsvare / tilleggsinfo: med elektromotor
  • Monteringsposisjon: foran
  • versjon: III
  • lang modell
  • Renovert: Helt nye
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
Gratis levering
Tilgjengelige varer: 24
7D0121206D OE DIEDERICHS Kjølevifte 2270101
OE Nummer 7D0 121 206 D DIEDERICHS
Varenr: 2270101
Kjølevifte DIEDERICHS 7D0 121 206 D2270101
  • for OE-nummer: 7DB121207, 7D0121206D
Inkl. 25% mva., Gratis frakt