Bremsecaliper 5 8130 2F 200
Produsent
Mer
581302F200 OE A.B.S. Bremsecaliper 721482
OE Nummer 5 8130 2F 200 A.B.S.
Varenr: 721482
Bremsecaliper A.B.S. 5 8130 2F 200721482 197 mm
Detaljer
  • Bremsecalipertype: Bremsekaliper (1 stempler)
  • Bremsesystem: DAC
  • for bremseskivetykkelse (mm): 26,2
  • Reservedel til motsatt side: 721481
  • Tilkoblingsantall: 1
  • Avstand på festeboring [mm]: 197
  • Renovert: Helt nye
Mer
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 58
Detaljer
OE Nummer 5 8130 2F 200 ESEN SKV