Kjølevifte 3A0 121 207 F
Produsent
Mer
3A0121207F OE VEMO Kjølevifte V15-01-1846-1
OE Nummer 3A0 121 207 F VEMO
Varenr: V15-01-1846-1
Kjølevifte VEMO 3A0 121 207 FV150118461 Original Quality 12V, elektrisk
Detaljer
  • Produktlinje: Original Quality
  • Spenning [V]: 12
  • Varmeelement/kjøling: enkel lufter
  • Vekt [kg]: 2,954
  • Driftstype: elektrisk
  • innpakningsbredde [cm]: 19,6
  • innpakningshøyde [cm]: 35,55
  • elektr. koplingseffekt [W]: 250/ 80
  • Renovert: Helt nye
Mer
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Tilgjengelige varer: 42
Detaljer
3A0121207F OE AKS DASIS Kjølevifte 048037N
OE Nummer 3A0 121 207 F AKS DASIS
Varenr: 048037N
Kjølevifte AKS DASIS 3A0 121 207 F048037N 12V
  • Antall viftevinger: 18
  • Spenning [V]: 12
  • Varmeelement/kjøling: inkl. viftedeksel, Dobbel ventilator
  • fabrikkny del
  • Vekt [kg]: 7,17
  • innpakningslengde [cm]: 82
  • innpakningsbredde [cm]: 50,5
  • innpakningshøyde [cm]: 20
  • Renovert: Helt nye
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager
3A0121207F OE AVA COOLING SYSTEMS Kjølevifte VW7514
OE Nummer 3A0 121 207 F AVA COOLING SYSTEMS
Varenr: VW7514
Kjølevifte AVA COOLING SYSTEMS 3A0 121 207 FVW7514 D1: 347 mm, 250W
  • Nominell ytelse [W]: 250
  • Diameter 1 [mm]: 347
  • Diameter 2 [mm]: 300
  • Material: plast
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager
3A0121207F OE NISSENS Kjølevifte 85016
OE Nummer 3A0 121 207 F NISSENS
Varenr: 85016
Kjølevifte NISSENS 3A0 121 207 F85016 for kjøretøy med/uten klimaanlegg
  • Girtype: Manuel girkasse
  • Kjøretøysutrustning: for kjøretøy med/uten klimaanlegg
  • Antall stikkontakter: 3
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
3A0121207F OE PRASCO Kjølevifte VG7514
OE Nummer 3A0 121 207 F PRASCO
Varenr: VG7514
Kjølevifte PRASCO 3A0 121 207 FVG7514 D1: 347 mm, 250W, med kjølerøufteramme (kant)
  • Nominell ytelse [W]: 250
  • Diameter 1 [mm]: 347
  • Varmeelement/kjøling: Dobbel ventilator
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med kjølerøufteramme (kant)
  • Diameter 2 [mm]: 300
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
Gratis levering
3A0121207F OE FRIGAIR Kjølevifte 0510.2012
OE Nummer 3A0 121 207 F FRIGAIR
Varenr: 0510.2012
Kjølevifte FRIGAIR 3A0 121 207 F05102012 D1: 350 mm, 12V, 250W
  • Diameter 1 [mm]: 350
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
Gratis levering
3A0121207F OE AUTOGAMMA Kjølevifte GA200466
OE Nummer 3A0 121 207 F AUTOGAMMA
Varenr: GA200466
Kjølevifte AUTOGAMMA 3A0 121 207 FGA200466 Ø: 350-300 mm, 12V, 250W, med bæreramme
  • Diameter: 350-300
  • Nominell spenning [V]: 12
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med bæreramme
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
3A0121207F OE SCHLIECKMANN Kjølevifte 70429420
OE Nummer 3A0 121 207 F SCHLIECKMANN
Kjølevifte SCHLIECKMANN 3A0 121 207 F70429420
  • Pluggkabinettform: kantet
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
3A0121207F OE FRIGAIR Kjølevifte 0510.2013
Kjølevifte FRIGAIR 3A0 121 207 F05102013 D1: 340 mm, 12V, 300W
  • Nominell ytelse [W]: 300
  • Diameter 1 [mm]: 340
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
3A0121207F OE PRASCO Kjølevifte VN7514
OE Nummer 3A0 121 207 F PRASCO
Varenr: VN7514
Kjølevifte PRASCO 3A0 121 207 FVN7514 D1: 347 mm, 250W
  • Material: plast
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
3A0121207F OE VAN WEZEL Kjølevifte 5835749
OE Nummer 3A0 121 207 F VAN WEZEL
Kjølevifte VAN WEZEL 3A0 121 207 F5835749
  • Pluggkabinettform: kantet
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
3A0121207F OE AVA COOLING SYSTEMS Kjølevifte VN7514
Varenr: VN7514
Kjølevifte AVA COOLING SYSTEMS 3A0 121 207 FVN7514 D1: 347 mm, 250W
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
3A0121207F OE VAN WEZEL Kjølevifte 5835750
Kjølevifte VAN WEZEL 3A0 121 207 F5835750
  • Pluggkabinettform: oval
Inkl. 25% mva., Gratis frakt
Reservedeler for
  • Kjølevifte OE 3A0121207F, 3A0 121 207 F, 3A0.121.207 F med PayPal betal
  • Kjølevifte OE 3A0121207F, 3A0 121 207 F, 3A0.121.207 F VW, VOLVO, SKODA, SEAT med Visa betal